Zamów pomiar

Żaluzje Wewnętrzne

Zamów pomiar

Żaluzja aluminiowa

Funkcjonalny i ponadczasowy system osłon okiennych pozwalający dowolnie regulować światłem wpadającym do pomieszczenia. Żaluzje aluminiowe dzięki szerokiej gamie kolorystyki, wielkości lameli (16, 25 oraz 50mm) oraz funkcjonalności cały czas stanowią jeden z najczęściej wybieranych systemów osłonowych na rynku. Możliwość zastosowania różnych sposobów montażu żaluzji: na ścianie, suficie, w świetle szyby, na ramie okna i bezinwazyjnie.
Zamów pomiar

Żaluzja drewniana

Niezwykle klimatyczny i elegancki system osłon okiennych wprowadzający do wnętrz niesamowity nastrój. Żaluzje drewniane doskonale komponują się z obecnymi trendami wystroju wnętrz, w których króluje drewno, szkło i aluminium.
W zależności od kolekcji żaluzje wykonywane są z drewna lipy syberyjskiej, drewna Abachi (kolekcja Shade&Africa) bądź bambusa. Lamele laminowane malowane są w kolorach imitujących występujące na rynku laminaty drewnopodobne.
Montaż żaluzji drewnianych do ściany, sufitu, lub stolarki, z możliwością zastosowania montażu bezinwazyjnego, bądź inwazyjnego w świetle szyby, bądź na ramie okna.
Zamów pomiar

Żaluzja Venus

Aluminiowy system żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, wyróżniającym się w tej grupie produktów. Venus montowana jest w przestrzeń między listwy przyszybowe. Wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę - która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Jej dodatkową zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego. Charakteryzuje się szeroką gamą kolorów lameli, takich jak biały, brąz, beż, srebrny, złoty dąb.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne