Zamów pomiar

Żaluzje Wewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne to rodzaj osłon okiennych montowanych wewnątrz pomieszczeń, umożliwiające regulację światła i prywatności za pomocą poziomych lub pionowych żaluzji.

Czym charakteryzują się żaluzje wewnętrzne?

Żaluzje wewnętrzne charakteryzują się regulowanymi lamelami, które umożliwiają kontrolę nad światłem i prywatnością w pomieszczeniach. Są wykonane z różnych materiałów i dostępne w różnych kolorach, co pozwala dopasować je do wystroju wnętrza.

Właściwości żaluzji wewnętrznych

Elegancki i ładny
design

Ochrona przed
słońcem

Łatwość w
czyszczenia

Rodzaje żaluzji wewnętrznych

22222
Żaluzja aluminiowa
Żaluzje aluminiowe
22222
Żaluzja aluminiowa
Żaluzje aluminiowe
previous arrow
next arrow

Żaluzje aluminiowe

Funkcjonalny i ponadczasowy system osłon okiennych pozwalający dowolnie regulować światłem wpadającym do pomieszczenia. Żaluzje aluminiowe dzięki szerokiej gamie kolorystyki, wielkości lameli (16, 25 oraz 50mm) oraz funkcjonalności cały czas stanowią jeden z najczęściej wybieranych systemów osłonowych na rynku. Możliwość zastosowania różnych sposobów montażu żaluzji: na ścianie, suficie, w świetle szyby, na ramie okna i bezinwazyjnie.
 

Żaluzje drewniane

Niezwykle klimatyczny i elegancki system osłon okiennych wprowadzający do wnętrz niesamowity nastrój. Żaluzje drewniane doskonale komponują się z obecnymi trendami wystroju wnętrz, w których króluje drewno, szkło i aluminium. W zależności od kolekcji żaluzje wykonywane są z drewna lipy syberyjskiej, drewna Abachi (kolekcja Shade&Africa) bądź bambusa. Lamele laminowane malowane są w kolorach imitujących występujące na rynku laminaty drewnopodobne. Montaż żaluzji drewnianych do ściany, sufitu, lub stolarki, z możliwością zastosowania montażu bezinwazyjnego, bądź inwazyjnego w świetle szyby, bądź na ramie okna.

22222
drewniane-pokaz
drewniane-wym
22222
drewniane-pokaz
drewniane-wym
previous arrow
next arrow

Najczęstrze zadawane pytania

Korzyścią z instalacji żaluzji wewnętrznych jest kontrola nad ilością światła w pomieszczeniu oraz zapewnienie prywatności, dodatkowo mogą one również wpływać na poprawę izolacji termicznej

Tak, żaluzje wewnętrzne są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub delikatnym detergentem.

Galeria realizacji

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne