Zamów pomiar

Żaluzje Fasadowe

Zamów pomiar

Żaluzja fasadowa C80

Żaluzje fasadowe C80 to najbardziej popularne rozwiązanie spośród wszystkich żaluzji fasadowych. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzja C80 zamontowana jest do wnęki nad oknem, w której podnoszenie i opuszczanie lameli, wykonanych z pasków aluminium, realizowane jest z użyciem mechanizmu elektrycznego z układem napędowym połączonym z wyrobem sterującym lub uruchamiane ręcznie za pomocą mechanizmu z korbą.
Zamów pomiar

Żaluzja fasadowa Z90

Żaluzje fasadowe Z90posiadają lamele w kształcie przybliżonym do litery Z, które cechują się podwyższonym współczynnikiem zaciemnienia oraz są dodatkowo wyposażone w profil wyciszający. Wszystkie lamele są obustronnie wyprofilowane do wewnątrz co zapewnia im zwiększoną sztywność. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli daje możliwość swobodnej regulacji natężenia światła w zależności od indywidualnych oczekiwań, poprawiając tym samym komfort użytkowania pomieszczenia.

Żaluzja Z90 zamontowana jest do wnęki nad oknem, w której podnoszenie i opuszczanie lameli, wykonanych z pasków aluminium, realizowane jest z użyciem mechanizmu elektrycznego z układem napędowym połączonym z wyrobem sterującym lub uruchamiane ręcznie za pomocą mechanizmu z korbą.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne