Zamów pomiar

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to praktyczne osłony okienne o szerokiej gamie funkcjonalności. Mają świetne właściwości termoizolacyjne, które pozwolą obniżyć rachunki w Twoim domu. Ich ogromną zaletą jest możliwość zaciemnienia pomieszczenia w 100% w trakcie dnia oraz ochrona przed włamaniem. Rolety dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie oraz mają możliwość integracji z niezależnie pracującą moskitierą
Zamów pomiar

System adaptacyjny

Rolety w systemach adaptacyjnych przeznaczone są do zastosowania głównie w budynkach istniejących. Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. Rozwiązania te mogą być montowane do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie. Systemy adaptacyjne dostępne są w różnych wersjach skrzynek takich proste, półowalne, owalne.
Zamów pomiar

System integro

Systemy podtynkowe przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach. Jakkolwiek po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących. System Integro jest rozwiązaniem idealnie wpasowującym się w elewację budynku.

Zamów pomiar

System opoterm

System rolet nadstawnych jest propozycją skierowaną do osób, które oczekują funkcjonalnego rozwiązania. Rolety SKT OPOTERM mogą być zastosowane zarówno w nowo wznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Systemy współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne