Zamów pomiar

Osłony wewnętrzne

Zamów pomiar

Mini FREE

System rolet materiałowych FREE należy do rodziny najprostszych i zarazem najczęściej stosowanych form zaciemnienia. Jest to rozwiązanie bezkasetowe, przeznaczone do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Dzięki zastosowaniu specjalnie zaprojektowanych uchwytów bezinwazyjnych, montaż systemu jest niezwykle prosty i nie wymaga dużego nakładu sił .
Cechą charakterystyczną rolet w systemie FREE jest prowadzenie żyłkowe, które w przeciwieństwie do tego typu produktów dostępnych na rynku, umieszczone jest pod tkaniną.
Zamów pomiar

Mini FREE D&N

System rolet materiałowych FREE D&N należy do rodziny najprostszych i zarazem najczęściej stosowanych form zaciemnienia. Jest to rozwiązanie bezkasetowe, przeznaczone do montażu bezpośrednio na skrzydle okiennym. Cechą charakterystyczną rolet w systemie FREE D&N jest prowadzenie żyłkowe, które w przeciwieństwie do tego typu produktów dostępnych na rynku, umieszczone jest obok tkaniny.
Zamów pomiar

Alu Flat

System rolet materiałowych FLAT to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Elegancki wygląd systemu zapewnia smukła kaseta o opływowym kształcie wykonana z ekstrudowanego aluminium.
Zamów pomiar

Alu Flat D&N

System rolet materiałowych FLAT D&N to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Elegancki wygląd systemu zapewnia smukła kaseta o opływowym kształcie wykonana z ekstrudowanego aluminium.
Zamów pomiar

Alu Space

System rolet materiałowych SPACE to klasyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zacienianiu wnętrz o różnym przeznaczeniu. Estetyczna kaseta rolety wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i wyposażona w profil adaptacyjny zatrzaskowy umożliwiający jej bezinwazyjny montaż i demontaż w dowolnej chwili. Istnieje także możliwość przykręcenia płytek bocznych kasety bezpośrednio do powierzchni okna za pomocą wkrętów.
Zamów pomiar

Alu Space D&N

System rolet materiałowych SPACE D&N to klasyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zacienianiu wnętrz o różnym przeznaczeniu. Estetyczna kaseta rolety wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i wyposażona w profil adaptacyjny zatrzaskowy umożliwiający jej bezinwazyjny montaż i demontaż w dowolnej chwili. Istnieje także możliwość przykręcenia płytek bocznych kasety bezpośrednio do powierzchni okna za pomocą wkrętów.
Zamów pomiar

Plisa Cosimo

Żaluzja plisowana z serii Cosimo to system dedykowany niemal na każdy rodzaj okien. Plisa, w odróżnieniu od tradycyjnych rolet pozwala przysłonić dowolny fragment szyby – możesz zasłonić ją od góry, od dołu, bądź pozostawić na środku.. Cosimo to bardzo uniwersalna i funkcjonalna osłona okienna.
Możliwość wyboru montażu inwazyjnego, bądź bezinwazyjnego, przysłonięcia dowolnego fragmentu okna.
Minimalna niezbędna szerokość listwy przyszybowej do montażu między listwy przyszybowe to 1cm.

Zamów pomiar

Plisa Cosimo dachowa

Plisa Cosimo dachowato nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click. Elegancki design Cosimo SL nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego klimatu.
Zamów pomiar

Plisa Cosimo ONE

Żaluzja plisowana z serii Cosimo One to system dedykowany niemal na każdy rodzaj okien. Plisa, w odróżnieniu od tradycyjnych rolet pozwala przysłonić dowolny fragment szyby – możesz zasłonić ją od góry, od dołu, bądź pozostawić na środku. Cosimo to bardzo uniwersalna i funkcjonalna osłona okienna.

Nowy profil grupy Cosimo, profil Cosimo One z magnetyczna blokada Easy Click. To ergonomiczne rozwiązanie pozwala na blokowanie żaluzji bez zbędnego wysiłku, szczelnie domykając ruchome części systemu. Jest to nowe rozwiązanie, znacznie podwyższające komfort użytkowania plisy.
Zamów pomiar

Roleta dekolux

Nowoczesna roleta przeznaczona do okien dachowych, z maskownicą oraz prowadnicami wykonanymi z aluminium. Roleta dekolux posiada mechanizm sprężynowy, umożliwiający zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości.
Charakteryzuje się bogatą kolorystyką profili, tkanin oraz atrakcyjnym wyglądem oraz funckjonalnością.
Zamów pomiar

Roleta rzymska - model 1

Model 1 Roleta rzymska z taśmami transparentnymi pionowymi. Odległość pierwszej i ostatniej taśmy od boku rolety 8 cm.
Pozostałe taśmy rozmieszczone są w odległościach od 30 do 40 cm między nimi. Wysokość końcowa rolety powiększona jest o 15 cm (1 fałda rolety). Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 25 do 40 cm w zależności od długości rolety.
Ewentualne łączenie (zszycie) materiału, może przebiegać pionowo lub poziomo w zależności od wzoru tkaniny przy wysokości rolety od 260 cm.
Zamów pomiar

Roleta rzymska - model 2

Roleta rzymska z taśmami transparentnymi poziomymi oraz z transparentnym szprosem.
Odległość między taśmami wynosi od 22 do 35 cm. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 22 do 35 cm. w zależności od długości Rolety.
Przy zastosowaniu wykończenia dolnego roleta powiększona jest ok. 12-15 cm.
W modelu tym dostępne jest prowadzenie boczne.
Możliwość odwrócenia wzoru tkaniny (pasy poziomo) za dopłatą.
Zamów pomiar

Roleta rzymska - model 3

Roleta rzymska z taśmami transparentnymi poziomymi oraz z transparentnym szprosem. Roleta kaskadowa na bazie modelu 2. Po rozwinięciu Rolety poszczególne fałdy nie prostują się całkowicie tworząc rząd fałd poziomych.
Odległość między taśmami wynosi od 22 do 35 cm. Po zwinięciu roleta osiąga wysokość od 22 do 35 cm. w zależności od długości Rolety.
Przy zastosowaniu wykończenia dolnego roleta powiększona jest ok. 12-15 cm.
W modelu tym dostępne jest prowadzenie boczne.
Możliwość odwrócenia wzoru tkaniny (pasy poziomo) za dopłatą.
Zamów pomiar

Vertical

System osłon okiennych pozwalających osłonić duże powierzchnie. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła, dzięki obrotowym pionowym lamelom.   
Zamów pomiar

Roleta w kasecie MAXI

Rolety wolnowiszące w kasecie MAXI doskonale sprawdzająca się do zasłonięcia dużych powierzchni. System w całości wykonany z aluminium, wyposażony w półkasetę przeznaczoną do montażu do ściany, bądź do sufitu z możliwością zastosowania materiału gładkiego jak i dzień noc. Posiada samohamujący mechanizm koralikowy wykonany z aluminiom

Zamów pomiar

Roleta wolnowisząca RM25

Jeden z najprostszych systemów wolnowiszących, klasyczna forma osłony przeciwsłonecznej. Doskonale nadaje się do zasłonięcia większych powierzchni, ale również świetnie sprawdzi się jako ekran projekcyjny. Montaż inwazyjny do ściany lub sufitu, z mocowaniem rolety wykonanym ze stali lakierowanej proszkowo. Posiada samohamujący mechanizm koralikowy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne