Zamów pomiar

Moskitiery

Zamów pomiar

Moskitiera ramkowa

System moskitiery ramkowej stałej stanowi doskonałe zabezpieczenie pomieszczeń przed insektami. System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Produkujemy moskitiery pod prawie każdy kształt oraz typ okna.
Zamów pomiar

Moskitiera drzwiowa

System moskitiery ramkowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów jednocześnie idealnie współpracując z drzwiami balkonowymi. Profil ramy wykonany jest z mocnego ekstrudowanego kształtownika aluminiowego o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie, który doskonale komponuje się z obecnie stosowanymi ramami drzwiowymi.
Zamów pomiar

Moskitiera plisowana

System moskitiery plisowanej to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. Produkt ten doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych oraz we wnękach balkonowych, gdzie szerokość sięga nawet do 4 metrów. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym.
Zamów pomiar

Moskitiera przesuwna

System moskitiery ramkowej przesuwnej chroni wnętrze pomieszczeń przed insektami i ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną, a dolną szyną jezdną. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie ramy skrzydła o większych gabarytach.
Zamów pomiar

Moskitiera rolowana

System moskitiery rolowanej to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane głównie z myślą o montażu na oknach dachowych. Konstrukcja moskitiery wykonana jest z ekstrudowanego aluminium. Proponowany system jest niezwykle uniwersalny, gdyż dostosowany jest także do montażu na oknach pionowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne