Zamów pomiar

Moskitiera – ratunek na letnie noce


Wiele osób niecierpliwie czeka na lato, długie wieczory oraz ciepłe noce. Wraz ze wzrostem
temperatury na zewnątrz oraz zmianami pór roku na coraz cieplejsze znacznie chętniej otwieramy okna i drzwi balkonowe, by móc u schyłku dnia rozkoszować się lekkimi powiewami letniego wiatru. W sezonie wiosenno-letnim ogromną przyjemnością jest również zasypianie przy otwartym lub uchylonym oknie. Niestety, kiedy tylko zapalimy światło do pomieszczenia wdzierają się przeróżne owady, a wieczorna cisza zostaje zakłócona przez bzyczenie i fruwanie nieznośnych insektów.


Jest jednak sprawdzony sposób na to, by zapobiec wizytom tych niechcianych gości, a jednocześnie móc swobodnie korzystać z uroków letnich wieczorów. Celem jest uniemożliwienie owadom pojawienia się we wnętrzu domu. Najskuteczniejszą metodą walki z owadami są moskitiery. To funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi, które są wykonane z gęstej siateczki o drobnych oczkach. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona wnętrz budynków przed owadami, a także pyłkami oraz kurzem. Nasza firma jako bezpośredni producent moskitier wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki czemu finalny produkt może z powodzeniem służyć wiele lat. Są wykonane ze świetnej jakości materiałów, co powoduje, że nasze moskitiery są niezwykle odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nasze siatki na okna – moskitiery mogą być montowane do wszystkich typów okien i drzwi, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do wyglądu całego budynku. Co ważne, zastosowanie moskitiery w żaden sposób nie przeszkadza w pracy rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie ograniczają również widoczności w świetle okna.
W naszej ofercie posiadamy moskitiery ramkowe, drzwiowe, przesuwne, zwijane, plisowane i
zintegrowane.


Moskitiera ramkowa to rodzaj moskitiery, która jest montowana do futryny okna przy pomocy
różnego rodzaju zaczepów. Można ją dopasować niemal do wszystkich profili okiennych. Moskitierę ramkową można założyć szybko i bezinwazyjnie. Bardzo łatwo ją zdjąć, nadaje się do czyszczenia. W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia moskitiery ramkowej na prawie każdy wymiar, w konsekwencji czego gwarantujemy, że zamówione produkty znajdą zastosowanie w każdym domu.


Moskitiera drzwiowa jest dedykowana do drzwi balkonowych, montowana do futryny na
zawiasach z samodomykaczem. Istnieje możliwość otwierania dzięki przymocowanemu uchwytowi zewnętrznemu i wewnętrznemu, ale może być także otwierana bez uchwytu poprzez zamontowanie specjalnej poprzeczki ponadto jest wyposażona w samodomykacz, co sprawia że nie trzeba pamiętać o
każdorazowym jej zamykaniu.


Moskitiera przesuwna jest przeznaczona głównie do dużych przeszkleń dwu, trzy lub
czteroskrzydłowych na balkonach i tarasach, a także ogrodach zimowych. Montowana na ramie, która przykręcona jest do futryny. Sama moskitiera przesuwa się po szynie jezdnej.


Moskitiera zwijana to najlepsza moskitiera do okien dachowych, znajduje zastosowanie również przy zwykłych oknach. Jej budowa umożliwia bezproblemowe otwieranie okna. Siatka moskitiery schowana jest w kasecie, porusza się w prowadnicach.


Moskitiera zintegrowana idealnie nadaje się pod standardowe okna. Jest schowana w rolecie
zewnętrznej, przez co jest praktycznie niezauważalna. Wykorzystanie tej moskitiery jest możliwe zwłaszcza wtedy, gdy na wczesnym etapie budowania domu pomyślimy o zabezpieczeniu się przed owadami.


Moskitiera plisowana to alternatywa dla moskitiery przesuwnej. Jest stosowana do każdego typu okien nawet narożnych. Moskitiera plisowana jest idealna do okien typu HST. Po zsunięciu zajmuje niewielką ilość miejsca.


Moskitiera to skuteczne i sprawdzone rozwiązanie, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, na
pozbycie się uporczywych i irytujących owadów z pomieszczeń. Dzięki niej nie trzeba rezygnować z otwierania okien czy drzwi, nie jest też konieczne stosowanie szkodliwych, chemicznych środków. Istnieje szeroka gama rodzajów i kolorów siatek, co pozwala dopasować moskitierę do każdego typu okna, nawet tego najbardziej niestandardowego.

Podobne artykuły

Follow Us

Spis treści

Podobne artykuły

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne

    0
    Would love your thoughts, please comment.x