Zamów pomiar

Markizy

Zamów pomiar

Markizy tarasowe

Markizy tarasowe to idealne rozwiązanie dla domu lub mieszkania, szczególnie nasłonecznionego. Bardzo pomocne w utrzymaniu optymalnej temperatury w mieszkaniu w okresie wzmożonych upałów. Charakteryzują się lekką i stabilną konstrukcją, mocowaną na balkonie lub tarasie za pomocą uchwytów do ściany, stropu lub krokwi dachowych. Materiał odporny na warunki atmosferyczne, dodatkowo chroniąc za pomocą kasety lub półkasety.
Markizy tarasowe są sterowane ręcznie lub elektrycznie, dodatkowo można je wyposażyć w czujnik wiatrowy, słoneczno-wiatrowy lub wstrząsowy 3D,


Zamów pomiar

Markiza Casablanca

Markiza tarasowa Casablanca idealnie nadaje się do zacieniania dużych tarasów. Pełna kaseta o nowoczesnym designie nadaje tej markizie lekki i elegancki wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi. Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające. Zastosowane w konstrukcji ramion łańcuchy gwarantują niezawodną i bezpieczną pracę. Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie.
Zamów pomiar

Markiza Palladio

Markiza tarasowa Palladio jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach. Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry, a kaseta domyka się szczelnie osłaniając zwiniętą tkaninę. Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewnia markizie niezawodne działanie. Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest napinana równomiernie. Markiza łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.
Zamów pomiar

Markiza Australia

Markiza tarasowa Australia doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w instalacjach komercyjnych. Markiza ta posiada rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego. Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha zapewnia markizie trwałość i niezawodne działanie. Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury dzięki czemu markizy o dużej szerokości mają dobrze napiętą tkaninę. Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i spraw.
Zamów pomiar

Markiza Corsica

Niezaprzeczalnym walorem prezentowanej markizy Corsica są jej aspekty wizualne. Sprawdzi się ona świetnie w roli ozdoby tarasu czy balkonu, będąc jego reprezentacyjnym elementem. Wyposażona w napęd elektryczny, konstrukcją bazuje na stabilnym i wytrzymałym aluminium ekstrudowanym, a ramiona o maksymalnym wysięgu 3,6 m są wspierane specjalnymi łańcuchami. Kwadratowa belka nośna wspiera kasetę systemu, co znacząco podnosi stabilność dużej konstrukcji.
Zamów pomiar

Markiza Giant

Markiza tarasowa Giant dzięki swojej niezwykle solidnej konstrukcji stanowi doskonałe narzędzie do zacieniania wszelkiego rodzaju powierzchni, takich jak tarasy czy restauracje na otwartym powietrzu, stanowiąc alternatywę dla stałych zadaszeń. Konstrukcja systemu wykonana z ekstrudowanego aluminium, oparta została na podwójnej belce nośnej. Aluminiowe ramiona markizy z elementami kutymi umożliwiają osiągnięcie wysięgu nawet do 5 m. Zastosowanie łańcucha Flyera w budowie ramion gwarantuje markizie niezawodnąi bezpieczną pracę przez wiele lat. Możliwość zastosowania aluminiowego daszka pozwala na częściową osłonę zwiniętej tkaniny, a tym samym ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.
Zamów pomiar

Markiza Malta

Markiza Tarasowa Malta to lekka, wolnowisząca markiza, nadająca się doskonale do przesłonięcia tarasu, lub balkonu. Jej kompaktową konstrukcję wyróżnia uniwersalny uchwyt ścienno-sufitowy, zapewniający szybkość i prostotę montażu oraz umożliwiający pochylenie markizy nawet do 85 stopni. Łańcuchy Flyera w przegubach sprawiają, że ramiona są wytrzymałe i trwałe.
Zamów pomiar

Markiza Bora

Markiza boczna Bora jest montowana na balkonach, tarasach lub jako dodatkowa osłona przy markizach tarasowych i pergolach. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy montaż do każdej powierzchni. Konstrukcja z wbudowaną sprężyną sprawia, że tkanina jest równomiernie naprężona przez cały czas użytkowania. Markiza ta może zostać szybko złożona poprzez odczepienie jej od słupa naciągowego i zwinięcie do kasety. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia trwałość i wytrzymałość markizy. Uchwyt balustradowy zawiera element kątownika, hak oraz posiada blokadę kąta ustawienia.
Zamów pomiar

Markiza Italia

Markiza Italia (bez kasety) jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, witryn, balkonów, tarasów i werand. Uchwyty na krańcach rury nawojowej i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego Markiza Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Opuszczane ramiona z aluminium, wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru.
Zamów pomiar

Markiza Italia Poręczowa

Markiza tarasowa Italia z ramionami poręczowymi to estetyczna osłona przed słońcem. Jest to praktyczna ozdoba balkonów, tarasów i wnęk balkonowych. Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach.
Markiza posiada charakterystyczne ramiona mocowane do balustrady balkonu. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu. Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny.
Zamów pomiar

System Veranda

System Veranda pracuje pod dowolnym kątem nachylenia (przy zachowaniu poziomego położenia kasety). Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, posiada możliwość łączenia modułowego. Wbudowany system naciągu utrzymuje napięcie tkaniny nawet na dużych powierzchniach. System przewidziany do stosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Osłona standardowo wyposażona jest w sterowanie elektryczne. Roleta przeznaczona do powierzchni poziomych. Dostępna jest szeroka gama tkanin o różnych właściwościach odbijających światło słoneczne.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne