Zamów pomiar

Bramy garażowe

Zamów pomiar

Brama rolowana

Bramy zwijane to idealne rozwiązanie zarówno do garaży będących w trakcie budowy jak i w już istniejących budynkach. Stanowią zabezpieczenie otworów budowlanych, garaży, budynków magazynowych czy handlowo-usługowych przed niepożądanym dostępem i czynnikami atmosferycznymi. Charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną, oszczędnością miejsca oraz nie ograniczają widoczności, dodatkowo są dobrą izolacją cieplną i akustyczną. Brama rolowana posiada napęd elektryczny, oraz elementy zabezpieczające w postaci hamulca inercyjnego z możliwością wyboru wieszaków blokad i profili przeszklonych.
Zamów pomiar

Brama segmentowa

Brama segmentowa powinna spełniać zarówno wymagania estetyczne jak i funkcjonalne. Ważnymi cechami każdej bramy są wygląd, trwałość i bezpieczeństwo.
Nasza brama segmentowa łączy w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort użytkowania.

Bezpieczeństwo
Brama wyposażona w szereg zabezpieczeń takich jak panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe minimalizujące ryzyko wypadków.

Izolacja
Panel o grubości 40mm wypełniony bezfreonową pianką pouliretanową zapewnie bardzo dobrą izolacje.

Dodatkowe wyposażenie
Do wyboru szeroka gama dodatków takich jak okna, panele przeszklone czy wentylacyjne, drzwi serwisowe, dodatkowe zamki i inne podnoszące komfort użytkowania bramy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Temat rozmowy
Moskitiery
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne